Reference

RD Lipůvka

Ukázka realizace montáže plastových oken a dveří 7-mi komorového profilu Gealan S9000 se středovým těsněním a 3 sklem, ošetření připojovací spáry dle ČSN pomocí pásek Illbruck, přerušení tepelného mostu purenitem.

RD Zbraslav – Gealan Inowa

Rekonstrukce rodinného domu ve Zbraslavi u Rosic. Dům dostal nová plastová 6-ti komorová okna s 3 sklem, ale největší zajímavostí jsou posuvné dveře z profilu Gealan Inowa , které budou sloužit majitelům jako vstup na venkovní posezení a zahradu . Toto řešení je velmi podobné klasickému HS portálu, jako je komfort užívání, tepelné vlastnosti a snížený práh ovšem za velmi příznivou cenu.

Montáž oken a dveří – novostavba v Horních Loučkách.

Plastová 7-mi komorová okna Gealan S9000 se středovým těsněním a 3 sklem, HS portál a vchodové dveře z hliníkového profilu Aluprof MB-77HS a MB-86.
Připojovací spára je ošetřena dle ČSN okenní folii illbruck ME508 TwinAktiv. Pro maximální tepelnou úsporu a přerušení tepelného mostu je pod vchodovými dveřmi instalován purenit, u HS portálu merinit .
Na domě vyniknou i detaily v podobě rohového 90º spoje.

RD Křenovice – výměna oken a dveří

Výměna oken a dveří za plastová 7mi komorová se středovým těsněním a 3 sklem s Ug=0,5.

Rychlá poptávka

    Rádi Vám nezávazně a zdarma zpracujeme Vaši poptávku, kterou můžete vložit do přílohy nebo nám zanechte na Vás kontakt a my se Vám ozveme.