Reference

Zelená úsporám – výměna oken – rekonstrukce RD v Chrastavci

V rámci programu zelená úsporám jsme provedli výměnu oken a dveří v RD v Chrastavci. 6-ti komorová plastová okna Gealan S8000 s 3 sklem s Ug=0,6. Dekor zlatý dub.

Výměna oken – rekonstrukce RD v Brně na Chládkově ul.

Výměna oken včetně rohových spojů za 6-ti komorová plastová okna Gealan S9000 se středovým třetím těsněním a 3 sklem s U=0,5. Na přání investora byly zachovány vnitřní kameninové parapety. Zednické zapravení provedeno včetně začišťovacích okenních profilů s perlinkou.

Okenní sítě proti hmyzu v barvě RAL v Tišnově

Ukázka realizace okenních sítí proti hmyzu v barvě RAL na dřevěná okna.

Montáž Japonské stěny v Brně

Ukázka realizace trojdílné Japonské stěny s montáží na strop. Krásné u vkusné oddělení místnosti.

Montáž výsuvné markýzy COVER v Brně

Ukázka realizace výsuvné markýzy COVER s montáží na zeď, elektickým pohonem a větrným čidlem.

Montáž oken a dveří – novostavba RD v Tišnově

Realizace montáže plastových oken a dveří 6-ti komorového profilu Gealan S9000 se středovým těsněním a 3 sklem, ošetření připojovací spáry dle ČSN pomocí pásek Illbruck.

Montáž oken a dveří – novostavba RD v Lipůvce

Ukázka realizace montáže plastových oken a dveří 6-ti komorového profilu Gealan S9000 se středovým těsněním a 3 sklem, ošetření připojovací spáry dle ČSN pomocí pásek Illbruck, přerušení tepelného mostu purenitem.

Montáž oken a posuvných dveří Gealan Inowa – rekonstrukce RD ve Zbraslavi

Rekonstrukce rodinného domu ve Zbraslavi u Rosic. Dům dostal nová plastová 6-ti komorová okna s 3 sklem, ale největší zajímavostí jsou posuvné dveře z profilu Gealan Inowa , které budou sloužit majitelům jako vstup na venkovní posezení a zahradu . Toto řešení je velmi podobné klasickému HS portálu, jako je komfort užívání, tepelné vlastnosti a snížený práh ovšem za velmi příznivou cenu.

Montáž oken a dveří – novostavba RD v Horních Loučkách.

Plastová 6-ti komorová okna Gealan S9000 se středovým těsněním a 3 sklem, HS portál a vchodové dveře z hliníkového profilu Aluprof MB-77HS a MB-86.
Připojovací spára je ošetřena dle ČSN okenní folii illbruck ME508 TwinAktiv. Pro maximální tepelnou úsporu a přerušení tepelného mostu je pod vchodovými dveřmi instalován purenit, u HS portálu merinit .
Na domě vyniknou i detaily v podobě rohového 90º spoje.

Výměna oken a dveří – rekonstrukce RD v Křenovicích

Výměna oken a dveří za plastová 6-ti komorová Gealan S9000 se středovým těsněním a 3 sklem s Ug=0,5.

Rychlá poptávka

    Rádi Vám nezávazně a zdarma zpracujeme Vaši poptávku, kterou můžete vložit do přílohy nebo nám zanechte na Vás kontakt a my se Vám ozveme.