Plastová okna a dveře

Plastová okna představují nejen moderní design, ale také účinnou izolaci a snadnou údržbu. Jejich odolnost vůči povětrnostním podmínkám a dlouhá životnost je nezanedbatelná. Díky své energetické účinnosti ti plastová okna pomohou snížit náklady na vytápění a zlepšit celkovou atmosféru domova.

Pokud hledáte kombinaci kvality, estetiky a praktičnosti, pořízení plastových oken je rozhodnutím, které se vyplatí.

Kvalitní plastová okna

Pvc okna dodáváme v profilech Veka a Gealan v 5ti, 6-ti nebo 7-mi komorovém provedení s dvojsklem nebo trojsklem, případně se třetím středovým těsněním.

5-ti komorový profil Veka Perfektline se stavební hloubkou 70mm s 2 sklem a 3 sklem.

Veka Softline 76 se stavební hloubkou 76mm, konstrukce rámu v provedení 6 komor. S 3 sklem s možností středového těsnění s označením MD nebo bez něj s onačením AD.

Veka Softline 82 se stavební hloubkou 82mm, konstrukce rámu v provedení 7 komor, s 3 sklem s možností středového těsnění s označením MD nebo bez něj s onačením AD.

Gealan S8000 se stavební hloubkou 74mm, počet komor na rámu 5, na křídle 6 s 2 sklem a 3 sklem.

6-ti komorový profil Gealan S9000 se stavební hloubkou 82,5mm s 3 sklem s možností středového těsnění s označením MD nebo bez něj s onačením AD.

Plastové profily lze dodat v bílé barvě, jednostranném barevném provedení bílá uvnitř – barva ven nebo v oboustranně barevném provedení. Nabízíme široké spektrum renolitových folií a barev.

Tyto profily vynikají perfektní zvukovou izolací a jsou vhodné pro nízkoenergetické domy.

C

Široká nabídka barevného provedení všech oken.

Naše služby

Z

zaměření a vyhotovení cenové nabídky zdarma a nezávazně dle Vašich požadavků

Z

poradenství o vhodnosti použitých materiálů, typu oken a dveří

Z

veškeré práce – demontáž oken, dveří a jejich ekologická likvidace,  montáž nových oken a dveří, zednické zapravení špalet

Z

záruční a pozáruční servis

Z

dodání kompletního příslušenství – vnitřní a vnější parapety, žaluzie, rolety, sítě proti hmyzu, předokenní žaluzie

Z

dodání oken a dveří přesně na míru

Dodáme vám i plastové dveře

Gealan S8000 – 6-ti komorový systém v rámu, stavební hloubka 74mm, 2 dorazová těsnění, bezbariérový systém- výška prahu 20mm, vynikající stabilita díky masívním výztuhám.

Gealan S9000– 6-ti komorový systém v rámu, stavební hloubka 82,5mm, trojitý systém těsnění, bezbariérový systém- výška prahu 20mm, vynikající stabilita díky masívním výztuhám, ideální systém pro pasívní domy, výborná tepelná izolace hliníkového prahu.

Veka Perfektline – 5-ti komorový profil, stavební hloubka 70mm, 2 dorazová těsnění, vhodné pro rekonstrukce, bezbariérový vstup díky 20mm prahu, vynikající stabilita

Přímý kontakt na nás

telefon: +420 776 065 351   |   e-mail: info@oknacada.cz

Záruka na naše výrobky je po dobu 5-ti let.

I po uplynutí této doby zajišťujeme kompletní pozáruční servis.