Kování dřevěných eurooken

Naše okna jsou osazena celoobvodovým kováním MACO Multi Trend bezpečnostní třídy A, které mimo jiné standardně obsahuje polohovací pojistku, pojistku proti násilnému nadzvednutí křídla a u balkónových dveří větrnou zarážku včetně venkovního madla.

Kování MACO umožňuje pomocí jedné kliky ovládat otevírání a sklápění okenních křídel. Na objednání lze přidat i čtvrtou polohu kliky – takzvanou MIKROVENTILACI.

Okenní kování MACO

Okenní kování MACO MULTI-TREND je ucelený systém pro výrobu otvíravě-sklopných oken z plastových a dřevěných profilů.  Toto okenní kování má zásadní výhodu, kterou je modulová konstrukce umožňující jeho využití pro různé varianty provedení oken.
BEZPEČNOST – bezpečností okenní kování má v dnešní době stále větší význam a v budoucnosti by nemělo chybět na žádném okně. Při použití MACO MULTI-TREND odpadají práce spojené se seřizováním – samo se přizpůsobí mezeře mezi okem a rámem (10 až 14 mm). Přítlak je jednoduše regulovatelný. Produkt vyniká nízkým uzavíracím odporem. Polohovací pojistka brání chybné manipulaci s klikou.
Okenní kování navíc obsahuje zabezpečení proti vloupání na nejkritičtějším místě okna a ochranu proti vysazení ve vyklápěcí poloze.
KOMFORT – okenní kování MACO MULTI-TREND nabízí více variant větrání (při nastavení kliky do polohy 45° se křídlo vykloní asi o 10 až 13 mm). Je nekomplikované a jednoduché z hlediska obsluhy. Je snadno seřiditelné ve všech směrech. Obsahuje integrovanou protiprůvanovou pojistku.