Exteriérové stínění

ZIP SCREEN

– ZIP screenové rolety dokáží velmi efektivně zastínit sluneční svit / zabrání průchodu tepla a přitom zachovají slabé proudění vzduchu do interiéru.

ZIP screenové rolety jsou dokonalým prvkem do hliníkových pergol.
Dle našich zkušeností vám zadělání pergoly těmito roletami prodlouží sezonu pro venkovní posezení o dosti dlouhou dobu. Jedná se o větru odolný screenový systém – unikátní systém zipu zajišťuje perfektní vedení látky ve vodících profilech a tím zajišťuje velice stabilní a odolný systém proti větru. Roleta zároveň v zavřeném stavu slouží jako dokonalá ochrana proti hmyzu.

ZIP screenové rolety jsou ovládané motoricky!

Výhody ZIP screenových rolet:

– odolnost proti větru
– termoregulační efekt
– ochrana proti hmyzu v zavřeném stavu
– malé rozměry boxu 100×100

Předokenní rolety

– Předokenní rolety jsou určené pro montáž do hotových staveb. Rolety se navíjejí do hliníkového boxu, který je uchycený v ostění.
Krycí box se díky svému designu stává dekorativním prvkem budovy. Krycí box rolety jako i vodící kolejnice poskytujeme ve více barevných provedeních (možnost i do nástřiku RAL) nebo i v provedení zlatý dub, ořech a mahagon.

Rolety dodáváme z kvalitních materiálů, což zaručuje jejich dlouhou funkčnost a životnost.

Podomítkové rolety

Podomítkové rolety jsou určené pro montáž nad okenním otvorem v novostavbách. Na polystyrenovou desku, která je součástí přední strany boxu se v konečné fázi stavby nanáší omítka, nebo zateplovací prvek, takže po dokončení stavby je vrchní box rolety zakrytý. Podomítkové rolety mají revizní klapku ve spodní části, což zabezpečuje v případě potřeby lehký přístup do mechanické části rolety.